
Κουρτίνα (270x280) Με Τρουκς Whitegg K0183-2
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ δύο κουρτίνες χαμηλής σκίασης. Το ύφασμα είναι 100% polyester σε λευκή απόχρωση με διακριτικό κεντητό μπλε σχέδιο. Στο επάνω μέρος διαθέτει τούνελ που περνάει κατευθείαν στη ράβδο κρεμάσματος. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος των κουρτινών με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Width | 38 cm |
|---|---|
| Depth | 26 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.248 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
43×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
40×2 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
41×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
26×40 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
40×27 εκ
Σε απόθεμα
26×41 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
41×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα


45×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κουζίνας
Σε απόθεμα
45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα


46×27 εκ
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα