
Πίνακας (62x122) Estheti 812-20041
122×62 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 122×62 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε λευκό-μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος. Η κορνίζα και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Έχει ανάγλυφη επιφάνεια χαρίζοντας όγκο, υφή και μια τρισδιάστατη όψη. Ιδανικός για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 62 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 122 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 62 cm, 62 cm, 62 cm, 62 cm |
| Depth | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Height | 122 cm, 122 cm, 122 cm, 122 cm |
| Total weight | 2.17 kg, 2.17 kg, 2.17 kg, 2.17 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |

122×62 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο, χαρτί

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο, ανατολίτικο

Ανατολίτικο


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ορθογώνια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο

Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



Χαρτί, ανατολίτικο


Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα