
Πίνακας (120x60) Estheti 812-20044
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε μπεζ χρώμα με φλοράλ σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος. Η κορνίζα και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Έχει ανάγλυφη επιφάνεια χαρίζοντας όγκο, υφή και μια τρισδιάστατη όψη. Ιδανικός για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 120 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 60 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο



Χαρτί, ανατολίτικο

Ξύλο
Σε απόθεμα

70×50 εκ, μοντέρνο, μονοκόματη

Λουλούδια
Σε απόθεμα
80×60 εκ, αφηρημένα, κανβάς
Σε απόθεμα


Χαρτί

80×80 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο


Ξύλο, χαρτί



Αφηρημένα
Σε απόθεμα


Ξύλο, ανατολίτικο

Μοντέρνο, ξύλο, χαρτί


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ανατολίτικο

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα