
Πίνακας (82x82) Estheti 812-20039
82×82 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×80 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε λευκό-μπεζ χρώμα με έθνικ σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος. Η κορνίζα και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Έχει ανάγλυφη επιφάνεια χαρίζοντας όγκο, υφή και μια τρισδιάστατη όψη. Ιδανικός για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 80 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 80 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 80 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

82×82 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Χαρτί

50×70 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο


80×60 εκ, μοντέρνο, αφηρημένα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο

Χαρτί, ανατολίτικο




80×60 εκ, αφηρημένα, κανβάς
Σε απόθεμα

Χαρτί

Μοντέρνο, χαρτί, ανατολίτικο


Αφηρημένα, ξύλο
Σε απόθεμα

62×122 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο, χαρτί

70×50 εκ, μοντέρνο, μονοκόματη

Σετ, ξύλο

4×60 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα