
Πίνακας (80x80) Estheti 812-20038
80×80 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 82×82 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε λευκό-μπεζ χρώμα με έθνικ σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος. Η κορνίζα και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Έχει ανάγλυφη επιφάνεια χαρίζοντας όγκο, υφή και μια τρισδιάστατη όψη. Ιδανικός για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 82 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 82 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 82 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 82 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

80×80 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Χαρτί


Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Αφηρημένα, ξύλο
Σε απόθεμα

80×60 εκ, μοντέρνο, αφηρημένα
Σε απόθεμα
62×122 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, χαρτί, ανατολίτικο




Χαρτί

Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο




Χαρτί, ανατολίτικο


80×80 εκ, μοντέρνο, αφηρημένα
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ανατολίτικο

4×60 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×60 εκ, αφηρημένα, κανβάς
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα