
Κορνίζα (15x20) Estheti 756-12114
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 18×13 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα από την εταιρεία Estheti σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη. Η επικαθήμενη σχεδίαση της δίνει την δυνατότητα να τοποθετηθεί εύκολα σε οποιοδήποτε τραπέζι ή επιφάνεια. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 13 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 18 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 54 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 24 cm |
| Total weight | 0.36 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

Σετ, τετράγωνος

18×13 εκ
Σε απόθεμα
24×55 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
23×18 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
26×26 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
25×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο

Σετ, ανατολίτικο




Ανατολίτικο

18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα