
Κουρτίνα (140x280) Με Τρουκς L-C Marius 1627740
43×26 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε λευκό χρώμα με πράσινο tropical σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από ύφασμα βουάλ 100% polyester. Το ύφασμα είναι χαμηλής σκίασης που επιτρέπει σε άπλετο φως να μπει μέσα στο δωμάτιο. Στο επάνω μέρος έχει 8 τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Width | 42 cm |
|---|---|
| Depth | 26 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.406 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

43×26 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, δωματίου

Μοντέρνο, δωματίου

26×2 εκ
Σε απόθεμα
26×42 εκ
Σε απόθεμα

42×26 εκ
Σε απόθεμα
41×28 εκ
Σε απόθεμα

40×25 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
41×28 εκ
Σε απόθεμα
40×35 εκ
Σε απόθεμα

Voile, σε ραβδί
Σε απόθεμα
40×27 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


26×42 εκ
Σε απόθεμα
270×26 εκ, voile, σε ραβδί
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
27×2 εκ
Σε απόθεμα

40×35 εκ
Σε απόθεμα
42×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα