
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς L-C Edna White 1627621
26×42 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 26×42 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε λευκό χρώμα με ασημί μεταλλιζέ λεπτομέρειες και φλοράλ σχέδιο. Το ύφασμα είναι βουάλ 100% πολυεστερικό με χαμηλή σκίαση, που επιτρέπει στο φως να περνάει. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 26 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 42 εκ |
| Width | 26 cm |
|---|---|
| Depth | 42 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.42 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

26×42 εκ
Σε απόθεμα




41×28 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
40×27 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
3×25 εκ
Σε απόθεμα
140×26 εκ, voile, ίσιος
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
270×26 εκ, voile, σε ραβδί
Σε απόθεμα

39×5 εκ
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα
40×25 εκ
Σε απόθεμα
2×28 εκ
Σε απόθεμα

42×26 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×28 εκ
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
43×26 εκ
Σε απόθεμα
40×26 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ζακάρ
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα

42×26 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

41×27 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα