
vidaXL Επιφάνεια Τραπεζιού 80x40x3,8 εκ. Live Edge Μασίφ Ξύλο Μάνγκο
Ξύλο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος περιστρεφόμενο σε μπεζ απόχρωση. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο bamboo. Ιδανική πιατέλα για να σερβίρετε φαγητό στην μέση του τραπεζιού. *Σε αντίθεση με το παραδοσιακό ξύλο, το μπαμπού είναι πιο ανθεκτικό στα σημάδια των μαχαιριών και στο νερό. Για να διατηρήσετε την ποιότητα της σανίδας σας, καλό είναι να την αλείψετε με λίγο φυτικό λάδι για να διατηρήσετε το μπαμπού.*
| Υλικό | Ξύλο, Μπαμπού |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 35 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 1.57 kg |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο, μπαμπού

Ξύλο

Μπαμπού

Μπαμπού

33×25 εκ, ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμα
Ξύλο

Μπαμπού

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
42×27 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×20 εκ, ξύλο, με βάση
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Μπαμπού

Μπαμπού

Ξύλο, μπαμπού

Στρογγυλός, ξύλο

Ξύλο

Μπαμπού

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

100×20 εκ, ξύλο, με λαβή
Σε απόθεμα
Ξύλο

Μπαμπού

25×36 εκ, ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμα
Ξύλο

Μπαμπού

27×40 εκ, ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμα
23×34 εκ, ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα