
Φωτιστικό Δαπέδου A-S Col Gold 195323
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τοξωτό φωτιστικό δαπέδου με μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε λευκό χρώμα. Διαθέτει 185εκ. καλώδιο για παροχή ρεύματος με ποδοδιακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 20W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Διάσταση καπέλου: Φ30εκ. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Depth | 61 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 8.75 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

LED, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μοντέρνο

Σκανδιναβικό


LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, ξύλο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Ξύλο

Ξύλο



LED


LED, μέταλο, μοντέρνο

Μοντέρνο

LED




Μοντέρνο, ξύλο

LED, μοντέρνο


Ανατολίτικο

Μοντέρνο, ξύλο

LED, 24V
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο

LED, ρουστίκ , ξύλο

Μοντέρνο


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα