
Επιδαπέδιο φωτιστικό κλασικής γραμμής με λευκό πλισέ καπέλο από οργάντζα για λάμπα με ντουί Ε27
Γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΕπιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Φωτιστικό δαπέδου της εταιρείας Aca Decor σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένο από μέταλλο σε ασημί χρώμα και διάφανο ακρυλικό υλικό. Έχει ημιδιάφανο υφασμάτινο καπέλο σε λευκό χρώμα. Το καλώδιο είναι κατασκευασμένο από διάφανο PVC με διακόπτη On/Off και μήκος 2,5 μέτρα. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 60W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 54 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 82 cm |
| Total weight | 7 kg |
| Χρώμα | Διάφανο,Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

LED, μοντέρνο

Μοντέρνο

LED


LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, 24V
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο

LED
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

LED, γυαλί


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Σκανδιναβικό

Μοντέρνο, με διακόπτη, ξύλο
Σε απόθεμα
LED

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, βιομηχανικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα