
Κουρτίνα Συσκότισης (140x260) Με Τρουκς A-S Lua D.Grey 172435L
6×43 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 4×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα συσκότισης σε μπεζ χρώμα, κατασκευασμένη από 100% polyester. Είναι blackout που δεν επιτρέπει καθόλου φως να περνάει στον χώρο. Στο επάνω μέρος έχει 8 τρουκς διαμέτρου 4cm για να την κρεμάσετε εύκολα σε κουρτινόξυλο. Διακοσμήστε την σε όποιο χώρο του σπιτιού σας επιθυμείτε και δημιουργήστε ένα ξεχωριστό στυλ.
| Πλάτος: | 4 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Τύπος | Συσκότισης |
|---|---|
| Width | 4 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

6×43 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα
8×43 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό

42×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
32×42 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

45×26 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μονόχρωμος
Σε απόθεμα
Λινό

Συσκότισης
Σε απόθεμα
43×28 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Λινό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
32×42 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα

42×27 εκ, μοντέρνο, συσκότισης
Σε απόθεμα
Μονόχρωμος
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, συσκότισης
Σε απόθεμα
45×26 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα

42×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
27×2 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×26 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα