
Κουρτίνα από λινό με καψούλια, Elba
Λινό
Διαστάσεις 42×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα μέτριας σκίασης σε μπεζ απόχρωση, κατάλληλη για όλους τους χώρους του σπιτιού. Το ύφασμα είναι από 100% polyester. Στο επάνω μέρος διαθέτει 8 τρουκς διαμέτρου 4cm κρεμάσματος για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμα είναι μέτριας σκίασης που επιτρέπει να περάσει στον χώρο αρκετό φως. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμηση του.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 42 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.28 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Λινό

Συσκότισης, λινό


Λινό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Συσκότισης, λινό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
27×10 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό

Συσκότισης, λινό


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πολυεστέρας, συσκότισης

Λινό

Μοντέρνο

Λινό
προς αποστολή σε 5 ημέρες
42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας

Βαμβάκι, πολυεστέρας, μονόχρωμος
προς αποστολή σε 5 ημέρες

40×30 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα




Πολυεστέρας


Συσκότισης

Συσκότισης

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα