
Κουρτίνα Συσκότισης (140x260) Με Τρουκς A-S Elena Ochre 146291R
40×30 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα συσκότισης σε ανθρακί χρώμα, κατασκευασμένη από 100% polyester. Είναι blackout που δεν επιτρέπει καθόλου φως να περνάει στον χώρο. Στο επάνω μέρος έχει 8 τρουκς διαμέτρου 4cm για να την κρεμάσετε εύκολα σε κουρτινόξυλο. Διακοσμήστε την σε όποιο χώρο του σπιτιού σας επιθυμείτε και δημιουργήστε ένα ξεχωριστό στυλ.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Τύπος | Συσκότισης |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 1.305 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

40×30 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
40×30 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό

Λινό


42×27 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα
40×30 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Συσκότισης, λινό

45×28 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

Λινό


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

40×30 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×26 εκ, μονόχρωμος
Σε απόθεμα

Συσκότισης, λινό

Πολυεστέρας, λινό

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×27 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα