
Κουρτίνα Διπλή (140x240) Με Τρουκς L-C Duetto Gris/Blanc 1627410
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 26×7 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα συσκότισης σε γκρι χρώμα, κατασκευασμένη από 100% polyester. Είναι blackout που δεν επιτρέπει καθόλου φως να περνάει στον χώρο. Στο επάνω μέρος έχει 8 τρουκς διαμέτρου 4cm για να την κρεμάσετε εύκολα σε κουρτινόξυλο. Διακοσμήστε την σε όποιο χώρο του σπιτιού σας επιθυμείτε και δημιουργήστε ένα ξεχωριστό στυλ.
| Πλάτος: | 26 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 7 εκ |
| Τύπος | Συσκότισης |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 1.78 kg |
| Χρώμα | Γκρι,Ασημί |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

27×40 εκ
Σε απόθεμα


Λινό

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Πόρτας



Συσκότισης, λινό
Σε απόθεμα
Λινό


Λινό

Βαμβάκι


42×27 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα


40×27 εκ
Σε απόθεμα
135×28 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό


Βαμβάκι, λινό

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα