
Παιδική Βιβλιοθήκη Με Ράφι (48x32x60) A-S Antea 205843
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική επιδαπέδια ραφιέρα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε λευκό χρώμα. Μπορεί να διακοσμηθεί στο παιδικό δωμάτιο και παράλληλα να το οργανώσει. Διαθέτει 4 ράφια και είναι ιδανική για την αποθήκευση μικροαντικειμένων όπως βιβλία, παιχνίδια κτλ. *Το προϊόν χρειάζεται συναρμολόγηση.*
| Παιδικά φωτιστικά νυχτός | Ξύλο |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 9 cm |
| Depth | 65 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 15.6 kg |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα

42×43×21 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

32×60×25 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
70×35×8 εκ
Σε απόθεμα
123×20×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
70×35×9 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

9×85×34 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


20×47×35 εκ, ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα

65×35×10 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
13×79×35 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

22×86×35 εκ, ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο

Ξύλο

27×75×35 εκ, ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα
100×36×6 εκ
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα