
Δοχείο Αποθήκευσης 7lt Espiel XLarge JAR108K4
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο για τον καφέ από την εταιρεία εstia σε μαύρο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό και έχει καπάκι από bamboo σε φυσική απόχρωση. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Είδος βάζου | Για καφέ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί, 500-1000μλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
