
Δοχείο Αποθήκευσης 1.1lt Z-L 19419
Μοντέρνο, για τρόφιμα, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπισκοτιέρα σε μαύρο χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από ανθεκτικό πλαστικό κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα και έχει καπάκι από bamboo σε φυσικό χρώμα με δαχτύλιο σιλικόνης. Ιδανική για να δώσετε έναν ιδιαίτερο τόνο στη διακόσμηση της κουζίνας σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα, Για γλύκα και μπισκότα |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.36 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, για τρόφιμα, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, σετ
Σε απόθεμα
Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Ρουστίκ

Γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα

Σετ, πλαστικό, πάνω απο 1000μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα