
Δοχείο Αποθήκευσης 650ml Με Αεροστεγές Κλείσιμο Estia Acacia 01-17477
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο για το πιπέρι με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί σε λευκό χρώμα με μαύρες λεπτομέρειες. Έχει καπάκι με αεροστεγές σφράγισμα για να παραμένουν τα προϊόντα φρέσκα για περισσότερο διάστημα. Αυτό το δοχείο αποθήκευσης είναι ιδανικό για την αποθήκευση χοντροκομμένου πιπεριού. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. Χωρητικότητα 100ml.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Γυαλί |
| Χωρητικότητα | Μέχρι 500μλ |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 7 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.199 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, μέταλο, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί, 500-1000μλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα