
Πιατέλα Πορσελάνης Οβάλ Taupe Dusty Beige 23εκ. Νo. 4547 - ID Fine
Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέραΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρηχό πιάτο φαγητού σε μπεζ-καφέ χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα πιάτα του σετ για ένα ολοκληρωμένο σερβίτσιο. Ιδανικό για να δώσει μία μοντέρνα πινελιά στο τραπέζι σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 27 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Χρώμα | Καφέ,Μπεζ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σκανδιναβικό


Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, 4

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, 4


Σετ, 4

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα





Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα