
16,75 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βαθύ πιάτο σε μπεζ-καφέ χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα πιάτα του σετ για ένα ολοκληρωμένο σερβίτσιο. Ιδανικό για να δώσει μία μοντέρνα πινελιά στο τραπέζι σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Βαθύ |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 19 cm, 19 cm, 19 cm, 19 cm |
| Depth | 19 cm, 19 cm, 19 cm, 19 cm |
| Height | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Βαθύ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα



18
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Κεραμικό


Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, 4

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Σετ, 4, κεραμικό




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα