
Πιάτο Φρούτου (Φ20) S-D Asma Terra 188947D
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κεραμικό ρηχό πιάτο φαγητού με μοντέρνο σχεδιασμό σε τερακότα-μπεζ χρώμα. Ιδανικό για να απολαύσετε το φαγητό σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 38 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.39 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα


Βαθύ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Σετ, 4




Μοντέρνο, ρηχό, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για γλυκά, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Κεραμικό

Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Σετ, 4, κεραμικό

Σετ, ρηχό, 4

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, στρογγυλό, κεραμικό
Σε απόθεμα

Σετ, 4, κεραμικό


18
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα