
Μοκέτα Διαδρόμου (80x150) New Plan Durban 43
Μοκέτες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μοκέτα μηχανής 200x250 από τη σειρά Durban της εταιρείας New Plan σε καφέ αποχρώσεις. Κατάλληλη για τοποθέτηση σε όλους τους χώρους του σπιτιού. Έχει πυκνότητα 225.000 κόμποι/τ.μ. και συνολικό ύψος πέλους 7mm. Η σύνθεσή της είναι 60% πολυαμίδιο και 40% πολυπροπυλένιο. Το βάρος είναι 1.800gsm. Έχει οικολογικό αντιολισθητικό υπόστρωμα. Είναι αντιστατική, άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Οι μοκέτες της σειράς Durban είναι βραδύκαυστες και κατάλληλες για ενδοδαπέδια θέρμανση.
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Χρήση χαλιού | Μοκέτες |
|---|---|
| Width | 200 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Πολυαμίδιο - Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | New Plan |

Μοκέτες
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα


80×20 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα

140×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο

140×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ, ⌀ 160 εκ, περσικό, σπιτικό
Σε απόθεμα
150×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα