
Μοκέτα (160x240) Βιοκαρπέτ Newton 91 L Bruin
Μοκέτες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 160×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μοκέτα μηχανής από τη συλλογή Emerald της εταιρείας Βιοκαρπέτ ιδανική για όλους τους χώρους του σπιτιού και ειδικότερα την κουζίνα και τους διαδρόμους. Σε καφέ απόχρωση με μπεζ λεπτομέρειες μπορεί να συνδυαστεί με όλα τα στυλ διακόσμησης. Είναι κατασκευασμένη με ανεξίτηλα νήματα από 100% πολυπροπυλένιο. Το βάρος της είναι 1.350gsm και το ύψος πέλους είναι 5.5mm. Διαθέτει οικολογικό υπόστρωμα, που την καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτική. Η επιφάνεια είναι αντιστατική επομένως δεν μαγνητίζονται χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη, ενώ το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Οι μοκέτες της συλλογής Emerald είναι υποαλλεργικές και φιλικές προς την υγεία και το περιβάλλον. Φέρουν την υπογραφή της εταιρείας Βιοκαρπέτ για άριστη ποιότητα και αξιοπιστία.
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Χρήση χαλιού | Μοκέτες |
|---|---|
| Width | 160 cm, 160 cm, 160 cm, 160 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Total weight | 8 kg, 8 kg, 8 kg, 8 kg |
| Κατασκευαστής | Βιοκαρπέτ |

Μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
140×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

170×20 εκ
Σε απόθεμα

Μοκέτες
Σε απόθεμα

Μοκέτες
Σε απόθεμα
140×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

166×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , φυσικό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Μοκέτες
Σε απόθεμα
130×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν


Μοκέτες
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

