
Μοκέτα Διαδρόμου (80x150) New Plan Durban 27
80×20 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 160×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μοκέτα μηχανής 160x230 από τη σειρά Durban της εταιρείας New Plan σε πράσινες αποχρώσεις. Κατάλληλη για τοποθέτηση σε όλους τους χώρους του σπιτιού. Έχει πυκνότητα 225.000 κόμποι/τ.μ. και συνολικό ύψος πέλους 7mm. Η σύνθεσή της είναι 60% πολυαμίδιο και 40% πολυπροπυλένιο. Το βάρος είναι 1.800gsm. Έχει οικολογικό αντιολισθητικό υπόστρωμα. Είναι αντιστατική, άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Οι μοκέτες της σειράς Durban είναι βραδύκαυστες και κατάλληλες για ενδοδαπέδια θέρμανση.
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Χρήση χαλιού | Μοκέτες |
|---|---|
| Width | 160 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πολυαμίδιο - Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | New Plan |

80×20 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα

100×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
150×20 εκ, ⌀ 150 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα




160×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμα

120×20 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα





140×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμα
150×20 εκ, ⌀ 150 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα

140×20 εκ
Σε απόθεμα

⌀ 60 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα