
Ποτήρια Κρασιού Κολωνάτα 300ml (Σετ 6τμχ) S-D Ava 194935
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κολωνάτο ποτήρι για κοκτέιλ από την εταιρεία Pasabahce By Espiel. Είναι κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί με σκαλιστό σχέδιο. Ιδανικό ποτήρι για να απολαύσετε το Μαρτίνι σας. Χωρητικότητα: 220ml. Συνδυάστε το με τα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Είδος ποτηριών | Για κοκτέιλ |
|---|---|
| Width | 12 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 0.25 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Pasabahce |

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
προς αποστολή σε 2 ημέρες
Σετ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ, για νερό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ, για νερό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Για κοκτέιλ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα



Σετ

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα