
Ποτήρια Κρασιού Κολωνάτα 300ml (Σετ 6τμχ) S-D Ava 194935
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρια σε σετ με μίνιμαλ ύφος. Το σετ περιλαμβάνει 6 ποτήρια νερού και 6 ποτήρια κρασιού, κατασκευασμένα από διάφανο γυαλί. Ιδανικά ποτήρια για να συνοδεύσετε το γεύμα σας. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 2.99 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ

Σετ
Σε απόθεμα


Σετ

Για κοκτέιλ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Για κοκτέιλ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ, για νερό
Σε απόθεμα
Σετ
προς αποστολή σε 2 ημέρες


Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κοκτέιλ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Για νερό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ


Σετ, για νερό
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα