
Ποτήρι Νερού 290ml S-D Marg'eau 213961
Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ ποτήρια νερού με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένα από διάφανο γυαλί. Ιδανικά για νερό, αναψυκτικό ή χυμό. Το σετ περιλαμβάνει 6 ποτήρια. Χωρητικότητα 230ml.
| Είδος ποτηριών | Για νερό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 6 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 1.36 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Alpina |

Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με καλαμάκι, για νερό
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμαΣετ
Σε απόθεμα
Για καφέ, σετ
Σε απόθεμα

Σετ

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
προς αποστολή σε 2 ημέρες
Για νερό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Για κοκτέιλ, σετ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα