
12,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τουρτιέρα με μοντέρνο σχεδιασμό από την εταιρεία Pasabahce By Espiel. Είναι κατασκευασμένη από διάφανο γυαλί, κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα. Ιδανική τουρτιέρα για να αναδείξετε τις γλυκές σας παρασκευες.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 37 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 1.6 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Pasabahce |



Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα





Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Οβάλ

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα





81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα