
Δίσκοι Διακόσμησης (Σετ 2τμχ) A-S Elya 204019
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τουρτιέρα με μοντέρνο σχεδιασμό από την εταιρεία Pasabahce By Espiel. Είναι κατασκευασμένη από διάφανο γυαλί, κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα. Ιδανική τουρτιέρα για να αναδείξετε τις γλυκές σας παρασκευες.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.45 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Pasabahce |

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα


Δίσκοι, σετ, ψάθα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Δίσκοι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα





Μοντέρνο
Σε απόθεμα





Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



45×70 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

47×27 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα