
22,1 €
Πλατώ Σερβιρίσματος (38x25.5) Espiel XYP322
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ορντεβιέρα σερβιρίσματος από την εταιρεία Espiel κατασκευασμένο από ξύλο παυλώνιας σε φυσική απόχρωση. Ιδανική για ξηρούς καρπούς ή σάλτσες.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Ξύλο
Σε απόθεμα





Ρουστίκ
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα
Δίσκοι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Οβάλ



Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ, ψάθα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ψάθα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα