
49,99 €
Αγαλματίδια και Signes Grimalt Τριγωνικός Δίσκος
Άτυπη
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος σε στρογγυλό σχήμα, κατασκευασμένο από ξύλο ακακίας σε καφέ χρώμα. Ιδανικό πλατώ για να σερβίρετε μικρούς μεζέδες ή τυριά στην μέση του τραπεζιού σας. *Λόγω της φυσικής του κατάστασης είναι πιθανό να παρουσιάσει μικρές διαφορές στο χρώμα.*
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.17 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Άτυπη
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα