
Κηροπήγιο (Φ13.5x19.5) Estheti 752-24034
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε χρυσό-μαύρο χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό με γυάλινο στοιχείο. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 21 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα



Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί, εσωτερικού χώρου, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, σετ, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα