
Δίσκος Διακόσμησης (36x25x2) Estheti 819-00463
Πλαστικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκοι διακόσμησης από την εταιρεία Estheti σε μαύρο χρώμα με κίτρινες λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Ο σκελετός είναι κατασκευασμένος από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα ενώ η βάση είναι γυάλινη. Τοποθετήστε τους στην τραπεζαρία σας για να φτιάξετε την διακόσμηση που επιθυμείτε.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Δίσκοι |
| Σετ | Ναί |
| Width | 45 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 1.35 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Πλαστικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ, ψάθα
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα

Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ, ανοξείδωτο ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ξύλο
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα





Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



45×70 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

47×27 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα