
Δίσκος Διακόσμησης (38x30x4.5) A-S Sheila 215234
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκοι διακόσμησης με μοντέρνο σχεδιασμό από την εταιρεία Espiel. Το σετ αποτελείται από 2 δίσκους διαφορετικών διαστάσεων. Είναι κατασκευασμένοι από ξύλο MDF σε μπεζ χρώμα με μαύρο μοντέρνο σχέδιο στη βάση. Τοποθετήστε τους στην τραπεζαρία σας για να φτιάξετε την διακόσμηση που επιθυμείτε.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Δίσκοι |
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 46 cm |
| Depth | 31 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.9 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, ξύλο, ψάθα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πιατέλες, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, πιατέλες, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ, ψάθα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Δίσκοι, ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα