
Δίσκος Διακόσμησης (Σετ 2τμχ) Espiel Μπεζ MOT105
Δίσκοι, σετ, ψάθα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τουρτιέρα σε διάφανο χρώμα και ανάγλυφο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από γυαλί. Ιδανική για να τοποθετήσετε την τούρτα ή τα γλυκά σας σε οποιαδήποτε εορταστική ή και καθημερινή περίσταση.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1.45 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Δίσκοι, σετ, ψάθα
Σε απόθεμα


Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα




Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα