
Καράφα Με Πώμα (33x33x11) Estheti 752-10523
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική καράφα από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από διάφανο γυαλί και έχει ασημί μεταλλικά στοιχεία. Διαθέτει πώμα. Τοποθετήστε την στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή την κουζίνα και ταιριάξτε την με άλλα είδη διακόσμησης.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Για νερό, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Γυαλί

Για νερό, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Για νερό, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί

Για νερό
Σε απόθεμα
Για νερό, γυαλί


Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Για νερό, γυαλί

Γυαλί

Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα