
3,84 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρες ρούχων σετ 8τμχ σε λευκό χρώμα. Είναι κατασκευασμένες από ανθεκτικό πλαστικό υλικό. Είναι ενισχυμένες και διαθέτουν περιστρεφόμενο γάντζο. Είναι ιδανικές για να κρεμάτε παντελόνια ή φούστες.
| Τύπος κρεμάστρας | Για παντελόνια |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 40 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 0.36 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |




Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κλασικός, μέταλο, διάμετρος

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Με κλιπ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Κλασικός, πλαστικό




Ξύλο


Κλασικός, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα



Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα