
Κρεμάστρα Για Παλτό (45x23) F-V Wood 151512
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρες ρούχων σετ 8 τεμαχίων. Είναι κατασκευασμένες από ξύλο σε μπεζ χρώμα με μεταλλικούς περιστρεφόμενους γάντζους.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα





Κλασικός, πλαστικό

Με κλιπ, ξύλο
Σε απόθεμα


Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα


Κλασικός, μέταλο, διάμετρος

Ξύλο
Σε απόθεμα


Κλασικός, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα

Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα