
Κεραμικό κηροπήγιο Υ18 εκ., Greta
Κεραμικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο που θα χαρίσει μοντέρνο στυλ στον χώρο σας. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί σε μωβ χρώμα. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή στην τραπεζαρία σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.06 kg |
| Χρώμα | Μωβ |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Γυαλί

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν







Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, εσωτερικού χώρου




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα