
Κηροπήγιο Για Ρεσώ (Φ10x8) Espiel ROD252K6
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάση για ρεσώ από την εταιρεία Espiel σε κόκκινο χρώμα με χρυσή λεπτομέρεια και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία ή στο τραπεζάκι του σαλονιού σας και κλέψτε τις εντυπώσεις των καλεσμένων σας. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 11 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα

Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα