
Πάπλωμα Μονό (170x240) 2 Όψεων Vesta Bristol 1
52×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 27×4 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παραλληλόγραμμο τραπεζομάντηλο με ριγέ σχέδιο σε βεραμάν χρώμα με λευκές, πορτοκαλί και μπλε λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένο από βαμβάκι και polyester. Ένα ξεχωριστό τραπεζομάντηλο που θα ταιριάξει με το τραπέζι της κουζίνας ή της τραπεζαρίας σας.
| Πλάτος: | 27 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 4 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 27 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 0.67 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

52×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
36×26 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα


Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
Με επεξεργασία τεφλόν, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×29 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
43×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ορθογώνιο, τετράγωνο


Ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι, ορθογώνιο, τετράγωνο

36×28 εκ, κεντημένο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα