
Κερί (Φ7x12) A-S Satin Gold 199239
Διακοσμητικό, σε τεμάχιο, κύλινδρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κερί κορμός 335gr σε ασημί χρώμα. Διακοσμήστε κεριά στο γιορτινό τραπέζι αλλά και μέσα σε διακοσμητικό φανάρι ή κηροπήγιο.
| Τύπος | Διακοσμητικά |
|---|---|
| Σετ κεριών | Σε τεμάχιο |
| Σχήμα | Κύλινδρος |
| Χρώμα | Ασπρόμαυρο |
| Width | 7 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.333 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διακοσμητικό, σε τεμάχιο, κύλινδρος
Σε απόθεμα
Σετ, κύλινδρος, πλάτος

Σετ
Σε απόθεμα




Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα







Σετ
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Αρωματικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα