
3,99 €
Κερί (Φ7x12) A-S Satin Silver 199314
Διακοσμητικό, σε τεμάχιο, κύλινδρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κερί κορμός 335gr σε χρυσό χρώμα. Διακοσμήστε κεριά στο γιορτινό τραπέζι αλλά και μέσα σε διακοσμητικό φανάρι ή κηροπήγιο.
| Τύπος | Διακοσμητικά |
|---|---|
| Σετ κεριών | Σε τεμάχιο |
| Σχήμα | Κύλινδρος |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 7 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.333 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διακοσμητικό, σε τεμάχιο, κύλινδρος
Σε απόθεμα
Σετ, κύλινδρος, πλάτος


Σετ
Σε απόθεμα



Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα



Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα





Σετ
Σε απόθεμα



Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα