
Κερί Αρωματικό 240gr (Φ11x14) A-S Numia Lemon Grass 214801F
Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κερί αρωματικό με καπάκι-καμπάνα, που θα χαρίσει εξωτικό άρωμα monoi στον χώρο σας (νότες: μανταρίνι, καρύδα, άνθη πορτοκαλιάς, βανίλια). Χωρητικότητα 240gr. Χρόνος καύσης 35 ώρες.
| Αρωματικά | Ναί |
|---|---|
| Τύπος | Διακοσμητικά |
| Σετ κεριών | Σε τεμάχιο |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 11 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα


Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα
Αρωματικό
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Αρωματικό, σε τεμάχιο, στρογγυλό
Σε απόθεμα











Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα






Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα