
Κερί Αρωματικό 240gr (Φ11x14) A-S Numia Neroli 214801D
Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κερί αρωματικό με καπάκι-καμπάνα, που θα χαρίσει ξυλώδες άρωμα amber στον χώρο σας. Έχει ξύλινο φυτίλι, το οποίο προσφέρει σταθερή καύση, δημιουργώντας μια ζεστή ατμόσφαιρα με διακριτικό ήχο που θυμίζει τζάκι. Χωρητικότητα 240gr. Χρόνος καύσης 35 ώρες.
| Αρωματικά | Ναί |
|---|---|
| Τύπος | Διακοσμητικά |
| Σετ κεριών | Σε τεμάχιο |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Width | 11 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα
Αρωματικό
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





Αρωματικό, σε τεμάχιο, στρογγυλό
Σε απόθεμα








Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα


Αρωματικό, σετ
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα