
Αρωματιστής (Φ13x11) L-C White 6SEN051BC
Αρωματικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Συσκευή για αιθέρια έλαια και wax melt. Είναι κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό και τσιμέντο σε γκρι και λευκό χρώμα. Τοποθετήστε νερό στο πάνω μέρος του αρωματιστή και μερικές σταγόνες από το έλαιο σας. Σε περίπτωση που χρησιμοποιήσετε wax melts, δεν χρειάζεται να προσθέσετε νερό. Στη συνέχεια τοποθετήστε ένα ρεσώ στο κάτω μέρος.
| Αρωματικά | Ναί |
|---|---|
| Σετ κεριών | Σε τεμάχιο |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 8 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.445 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Αρωματικό
Σε απόθεμα
Αρωματικό, σε τεμάχιο, στρογγυλό
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα