
77,4 €
Πλατώ Σερβιρίσματος (110x23x3) Espiel Mango GPA218
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος της εταιρείας Espiel κατασκευασμένο από ξύλο mango σε φυσικό χρώμα. Ιδανικό για να σερβίρετε μεζέδες ή τυριά στην μέση του τραπεζιού σας.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 81 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σκανδιναβική, ξύλο, ανατολίτικο



Ξύλο
Σε απόθεμα
Σκανδιναβική, ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα