
Πιάτο Φαγητού Drop Φυσικό Ξύλο Τeak 25x19 cm MUUBS
Σκανδιναβική, ξύλο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τουρτιέρα σε μπεζ χρώμα και μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από Bamboo. Ιδανική για να τοποθετήσετε την τούρτα ή τα γλυκά σας σε οποιαδήποτε εορταστική ή και καθημερινή περίσταση.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 31 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.82 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σκανδιναβική, ξύλο

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, τετράγωνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σκανδιναβική, ξύλο, ανατολίτικο

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
