
63,7 €
Πλατώ Σερβιρίσματος (80x23x3) Espiel Mango GPA219
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος της εταιρείας Espiel κατασκευασμένο από ξύλο mango σε φυσική απόχρωση. Ιδανικό για να σερβίρετε μεζέδες ή τυριά στην μέση του τραπεζιού σας.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 111 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σκανδιναβική, ξύλο, ανατολίτικο

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Σκανδιναβική, ξύλο

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα